Notice: wp_woocommerce_session_8629904ef9a61a9f134d7c557f513eab cookie cannot be set - headers already sent by /home/shikzi/domains/shikzi.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/integrations/front-end-integration.php on line 270 in /home/shikzi/domains/shikzi.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 909

فروشگاه اینترنتی شیکزی فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین و اینترنتی زیورآلات و بدلیجات و هم چنین محصولات نقره زنانه و مردانه بصورت رسمی آغاز نموده. محصولات ما در تنوع بالا از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و شما آن ها را به کمترین قیمت ها در مقایسه با سایر فروشگاه ها خرید خواهید کرد. بطور کلی این فروشگاه محصولات بدلی زنانه از قبیل انگشتر، بند انگشتی، حلقه، دو انگشتی، دستبند، دستبند النگویی، دستبند چرمی، دستبند زنجیری، دستبند سنگی، دستبند مهره ای، گردنبند ، زنجیر گردن، رومانتویی، طوق گردن، گلوبند، گوشواره، گوشواره آویز، گوشواره بخیه ای، گوشواره حلقه ای، گوشواره میخی، سرویس کامل، نیم سرویس، پابند و ساعت و محصولات بدلی مردانه از قبیل انگشتر، انگشتر نگین دار، حلقه، دستبند چرمی، دستبند زنجیری، دستبند سنگی، گردنبند، پلاک و همچنین زیورآلات نفیسی از جنس نقره که شامل دستبند، انگشتر، گردنبند ، گوشواره و سرویس زنانه و انگشتر، دستبند و گردنبند مردانه در این فروشگاه بصورت اینترنتی به فروش می رسد.

شما می توانید به راحتی کالای خود را انتخاب نمایید و وجه آن را از طریق درگاه امن بانک ملت واریز نمایید و در مدت زمان مشخص کالای محبوب خود را درب منزل از ما تحویل بگیرید.

شما همچنین میتوانید فروشگاه شیکزی را از طریق تلگرام ، اینستاگرام ، فیسیوک و توئیتر دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات ما با خبر باشید.

 

نمایش 1–12 از 22 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

گردنبند مادام Madam

۵۹,۰۰۰ تومان

گردنبند قلب عشق TIFFANY & CO (صورتی)

۳۶,۰۰۰ تومان

گردنبند قلب عشق TIFFANY & CO (آبی)

۳۶,۰۰۰ تومان

گلوبند مشکی زنجیری

۳۹,۰۰۰ تومان

رو مانتویی نگین مکعب

۵۹,۰۰۰ تومان

رومانتویی نگین الماس

۵۹,۰۰۰ تومان

گلوبند سفید

۱۴,۰۰۰ تومان

گلوبند مشکی

۱۴,۰۰۰ تومان

گلوبند مشکی

۱۹,۰۰۰ تومان

گلوبند مشکی تک نگین

۱۲,۰۰۰ تومان ۹,۰۰۰ تومان

گردنبند دمبل

۲۵,۰۰۰ تومان

رو مانتویی قاب عکسی جغد و قفل

۲۹,۰۰۰ تومان