Notice: wp_woocommerce_session_8629904ef9a61a9f134d7c557f513eab cookie cannot be set - headers already sent by /home/shikzi/domains/shikzi.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/integrations/front-end-integration.php on line 270 in /home/shikzi/domains/shikzi.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 909

فروشگاه اینترنتی شیکزی فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین و اینترنتی زیورآلات و بدلیجات و هم چنین محصولات نقره زنانه و مردانه بصورت رسمی آغاز نموده. محصولات ما در تنوع بالا از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و شما آن ها را به کمترین قیمت ها در مقایسه با سایر فروشگاه ها خرید خواهید کرد. بطور کلی این فروشگاه محصولات بدلی زنانه از قبیل انگشتر، بند انگشتی، حلقه، دو انگشتی، دستبند، دستبند النگویی، دستبند چرمی، دستبند زنجیری، دستبند سنگی، دستبند مهره ای، گردنبند، زنجیر گردن، رومانتویی، طوق گردن، گلوبند، گوشواره، گوشواره آویز، گوشواره بخیه ای، گوشواره حلقه ای، گوشواره میخی، سرویس کامل، نیم سرویس، پابند و ساعت و محصولات بدلی مردانه از قبیل انگشتر، انگشتر نگین دار، حلقه، دستبند چرمی، دستبند زنجیری، دستبند سنگی، گردنبند، پلاک و همچنین زیورآلات نفیسی از جنس نقره که شامل دستبند، انگشتر، گردنبند، گوشواره و سرویس زنانه و انگشتر، دستبند و گردنبند مردانه در این فروشگاه بصورت اینترنتی به فروش می رسد.

شما می توانید به راحتی کالای خود را انتخاب نمایید و وجه آن را از طریق درگاه امن بانک ملت واریز نمایید و در مدت زمان مشخص کالای محبوب خود را درب منزل از ما تحویل بگیرید.

شما همچنین میتوانید فروشگاه شیکزی را از طریق تلگرام ، اینستاگرام ، فیسیوک و توئیتر دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات ما با خبر باشید.

 

مشاهده همه 11 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

نیم سرویس طرح درخت با زنجیر

۸۰,۰۰۰ تومان ۶۵,۰۰۰ تومان

نیم سرویس شبنم

۷۹,۰۰۰ تومان

نیم سرویس شوپینگ فلاور

۲۵,۰۰۰ تومان

نیم سرویس شوپینگ ترنم

۳۹,۰۰۰ تومان

نیم سرویس نت موسیقی

۱۹,۰۰۰ تومان ۷,۶۰۰ تومان

نیم سرویس جغد

۱۹,۰۰۰ تومان

نیم سرویس زرافه ای

۱۸,۰۰۰ تومان

نیم سرویس صدفی

۸۹,۰۰۰ تومان ۷۷,۰۰۰ تومان

نیم سرویس Swatch

۱۵۰,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان

نیم سرویس دکمه ای(سبز)

۳۹,۰۰۰ تومان

نیم سرویس طرح صدف

۹۹,۰۰۰ تومان ۸۹,۰۰۰ تومان