Notice: wp_woocommerce_session_8629904ef9a61a9f134d7c557f513eab cookie cannot be set - headers already sent by /home/shikzi/domains/shikzi.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/integrations/front-end-integration.php on line 270 in /home/shikzi/domains/shikzi.com/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php on line 909

فروشگاه اینترنتی شیکزی فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین و اینترنتی زیورآلات و بدلیجات و هم چنین محصولات نقره زنانه و مردانه بصورت رسمی آغاز نموده. محصولات ما در تنوع بالا از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و شما آن ها را به کمترین قیمت ها در مقایسه با سایر فروشگاه ها خرید خواهید کرد. بطور کلی این فروشگاه محصولات بدلی زنانه از قبیل انگشتر، بند انگشتی، حلقه، دو انگشتی، دستبند، النگویی، چرمی، زنجیری، سنگی، مهره ای، گردنبند، زنجیر گردن، رومانتویی، طوق گردن، گلوبند، گوشواره، گوشواره آویز، گوشواره بخیه ای، گوشواره حلقه ای، گوشواره میخی، سرویس کامل، نیم سرویس، پابند و ساعت و محصولات بدلی مردانه از قبیل انگشتر، انگشتر نگین دار، حلقه، دستبند چرمی، زنجیری، سنگی، گردنبند، پلاک و همچنین زیورآلات نفیسی از جنس نقره که شامل دستبند، انگشتر، گردنبند، گوشواره و سرویس زنانه و انگشتر، دستبند و گردنبند مردانه در این فروشگاه بصورت اینترنتی به فروش می رسد.

شما می توانید به راحتی کالای خود را انتخاب نمایید و وجه آن را از طریق درگاه امن بانک ملت واریز نمایید و در مدت زمان مشخص کالای محبوب خود را درب منزل از ما تحویل بگیرید.

شما همچنین میتوانید فروشگاه شیکزی را از طریق تلگرام ، اینستاگرام ، فیسیوک و توئیتر دنبال کنید تا از جدیدترین محصولات ما با خبر باشید.

مشاهده همه 10 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

دستبند شوپینگ طرح رُز

۳۵,۰۰۰ تومان

دستبند MONT BLANC

۵۹,۰۰۰ تومان

دستبند سنگی ستاره

۲۵,۰۰۰ تومان

دستبند مهره سنگی

۱۹,۰۰۰ تومان

دستبند برند MICHAEL KORS

۴۵,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان

دستبند سنگی صورتی

۳۰,۰۰۰ تومان

دستبند مهره سنگی آبی رنگ

۳۴,۰۰۰ تومان

دستبند مهره و زنجیری قرمز

۳۵,۰۰۰ تومان

دستبند سنگی فیروزه ای

۲۸,۰۰۰ تومان

دستبند مهره و زنجیری

۳۰,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان